Drodzy uczestnicy konferencji opolskich.

Po zakończonej konferencji studenckiej pod roboczą nazwą “U progu badań muzykologicznych”, która była organizowana on-line 19 i 20 maja br. w ramach XII Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Muzykologii, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim jej uczestnikom. Dziękujemy studentom, doktorantom i nauczycielom akademickim innych Ośrodków muzykologicznych w Polsce za włączenie w konferencję. Ufamy, że była ona cennym o potrzebnym doświadczeniem naukowym.

Dziękujemy także za powierzenie nam organizacji XII Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Muzykologii.

Podobnie dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji organologicznej “Śląskie Organy VII”, która miała miejsce 18 maja br. Wyrażamy wdzięczność uczestnikom konferencji, która była częściowo organizowana stacjonarnie a w części on-line.

Konferencja Opole Środa 19.05.2021

Konferencja Opole Czwartek 20.05.2021