​Katedra Muzyki oraz Szkoła Doktorska Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie w dniach 28–29 kwietnia 2021 r. organizuje I Międzynarodową Konferencję Doktorantów i Młodych Naukowców „Oblicza gitary w badaniach naukowych” online. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie dedykowane młodym naukowcom zainteresowanym tematyką gitary w różnych kontekstach muzycznych i kulturowych.

Zwracam się z prośbą o przekazanie informacji o Konferencji do wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób: doktorantów, studentów Szkoły Doktorskiej, asystentów przed i po otwarciu przewodu doktorskiego, doktorów (maksymalnie 7 lat po obronie) oraz członków kół naukowych.

W załączniku znajdą Państwo regulamin oraz plakat Konferencji, a także karty zgłoszenia uczestnika czynnego oraz biernego. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie facebookowej Konferencji: www.facebook.com/konferencja.gitaraujd.