Drodzy zainteresowani udziałem w wydarzeniachTygodnia Muzykologii oraz Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Muzykologii.

Od dłuższego czasu trwały przygotowania organizacyjne do ważnych wydarzeń jakim miał być VI Tydzień Muzykologii oraz XII Ogólnopolski Zjazd Studentów Muzykologii w Opolu.

Z uwagi na obowiązujące wciąż obostrzenia jesteśmy zmuszeni odwołać niektóre wydarzenia z zaplanowanych. Pozostaje aktualna 1-dniowa konferencja organologiczna z serii “Śląskie Organy VII” dla zamkniętego grona prelegentów (z możliwością uczestniczenia osób zainteresowanych on-line) organizowana 18 maja br. oraz 2-dniowa studencka konferencja naukowa w ramach Zjazdu Studentów Muzykologii w dniach 19 i 20 maja br. Szczegóły odnośnie odnośnie do konferencji można znaleźć w osobnej wiadomości wśród aktualności. Informacje odnośnie do konferencji organologicznej zostaną podane wkrótce.